گروه تکفانت
 

 

داشتن ظرفیت های متناسب در بستر شبکه موجود از الزامات به کارگیری سیستم های مبتنی بر ویپ است

گرچه استفاده از سیستم های ویپ مزایای فراوانی دارد اما با این وجود عدم طراحی مناسب و یا عدم پیش بینی منابع متناسب با یک کاربرد می تواند باعث بروز مشکلات عدیده ای شود. از این رو می بایست قبل از آغاز فرایند اجرا و استقرار مراکز تلفن تحت شبکه یک طرح بهینه تهیه شده و در اختیار مجریان پروژه قرار داد.

 

 

در ابتدای راه اندازی یک سیستم تلفنی تحت شبکه پیش از هر چیز باید از ظرفیت ها و قابلیت های شبکه Ip خود اطلاع داشته باشید. میزان میانگین ترافیک شبکه، تعداد داخلی های مورد نیاز کاربرد مورد نظر و به تبع آن سنجش بار تحمیلی ویپ به شبکه شما موارد مهمی هستند که باید در نظر گرفته شوند. طراح علاوه بر تعداد داخلی های مورد نیاز کارفرما باید از میزان توسعه احتمالی سیستم در آینده، تعداد پورت های لازم برای اختصاص به هر کاربر روی سوئیچ های شبکه و در نهایت توپولوژی و نحوه ارتباط شبکه موجود با اینترنت آگاهی داشته باشد.

 

همه موار ذکر شده نیاز به دانش، مهارت و تجربه خاص خود را دارد. واحد طراحی گروه تکفانت با تکیه بر توانمندی های فنی و تجربیات به دست آمده از پروژه های انجام شده در حال حاضر با اقداماتی نظیر تهیه RFP پروژه، تدوین الزامات و نیازمندیهای فنی، تهیه LOM و برآورد هزینه های تجهیزات و اجرای کامل آمادگی مشاوره و پذیرش طرح های امکان سنجی پروژه های ویپ در سطح کوچک و کلان را دارد.

 

 


آخرين اخبار
ویدئو: معرفی دستگاه GVC3200 گرنداستریم در نمایشگاه ISE 2016

ویدئو: معرفی دستگاه GVC3200 گرنداستریم در نمایشگاه ISE 2016

گرنداستریم همانند هر سال در نمایشگاه 2016 ISE کشور هلند شرکت نمود. ویدئوی حاضر توسط بخش فروش این شرکت در محل غرفه این شرکت در نمایشگاه مذکور با محوریت معرفی و نمایش کاربری دستگاه ویدئوکنفرانس GVC3200 تهیه شده است.
امکانات جدید فریمور 1.0.13.14 مراکز تلفن گرنداستریم

امکانات جدید فریمور 1.0.13.14 مراکز تلفن گرنداستریم

آخرین و جدیدترین نسخه مراکز تلفن گرنداستریم به شماره 1.0.13.14 در ماه فوریه 2017 (29 بهمن 1395)، توسط شرکت تولید کننده این محصولات منتشر شد. شما می توانید فایل فریمور جدید را از طریق همین وب سایت دانلود و مراکز تلفن خود ر ا به روزرسانی کنید. نسخه جدید امکانات کارآمدی را به دستگاه شما اضافه کرده و همچنین برخی از اشکالات نسخه های قبلی را مرتفع می کند. بنابراین به روز رسانی مرکز یا مراکز تلفن گرنداستریمی که در اختیار دارید را حتما در الویت قرار داده تا بتوانید از تسهیلات جدید آن استفاده کنید.
ویدئو:  روش تشخیص نسخه فریمور یک گوشی گرنداستریم

ویدئو: روش تشخیص نسخه فریمور یک گوشی گرنداستریم

برای استفاده از یک گوشی گرنداستریم بهتر است از به روز بودن فریمور آن اطمینان حاصل کنید. برای اینکار لازم است آخرین نسخه فریمور مربوط به گوشی را در وب سایت گروه تکفانت جستجو و شماره آن را با نسخه فریمور موجود در گوشی خود مقایسه کنید.
آموزش ارتقاء فریمور گوشی های گرنداستریم

آموزش ارتقاء فریمور گوشی های گرنداستریم

در این مقاله قصد داریم با استفاده از یک گوشی GXP1628 گرنداستریم شما را با نحوه ارتقاء دستی فریمور آن آشنا کنیم. شیوه کار تقریبا در همه گوشی های گرنداستریم یکسان است و همین شیوه در مورد مدل های دیگر نیز قابل استفاده خواهد بود.
آموزش ارتقاء فریمور مراکز تلفن گرنداستریم

آموزش ارتقاء فریمور مراکز تلفن گرنداستریم

پس از خرید یکی از محصولات گرنداستریم به روز بودن نسخه فریمور آن ضروری است بنابراین پس از تشخیص نسخه فریمور تجهیز مورد نظر و وجود نسخه جدیدتر در وب سایت ما، حتما آن را ارتقاء دهید. لازم به ذکر است که محصولات گرنداستریم که از فروشگاه اینترنتی تکفاشاپ تهیه می شوند آخرین نسخه فریمور موجود را خواهند داشت. در این مقاله شما با نحوه ارتقاء فریمور یک مرکز تلفن گرنداستریم آشنا می شوید.
امتیاز بدهید
به اين صفحه امتیاز بدهید