گروه تکفانت

 

نمونه فایل های تنظیمات 

یکی از خصوصیات برجسته و بی نظیر محصولات گرنداستریم قابلیت تنظیم محصولات آن از طریق شبکه یا اصطلاحا امکانات متنوع AutoProvisioning است. بیشترین کاربرد این روش ها را می توان در تنظیم گوشی های این برند دانست. روش های AutoProvisioning در شرکت های سرویس دهنده تلفن ویپ ساز وکارهای بسیار کارآمدی محسوب می شوند. این نوع شرکت ها (که در حال حاضر تعداد آنها به تعداد انگشتان دست هم نمی رسد)، معمولا برای درگیر نکردن مشتریان خود با تنظیمات گوشی های های ویپ متنوع موجود در بازار، یک نوع گوشی را انتخاب کرده و با فعال کردن یکی از این روش ها روی آن، به هنگام خرید سرویس آن گوشی را نیز در اختیار مشتری خود قرار می دهند. به این ترتیب مشترک کافی است گوشی خود را به شبکه اختصاصی آن شرکت یا اینترنت متصل نماید تا بلافاصله تنظیمات ویژه آن کاربر بر روی گوشی اعمال و در سیستم سرویس دهنده رجیستر شود. با این روش در صورت تنوع در سرویس و یا تغییرات احتمالی در سیستم سرویس دهنده، گوشی مشترک به صورت خودکار با تنظیمات جدید به روزرسانی خواهد شد. 

گوشی ها و گیتوی های گرند استریم را می توان به روش های متنوعی نظیر استفاده از فایل های باینری، به کارگیری فایل های XML و یا از روش های مبتنی بر استاندارد TR-069  از راه دور و بدون نیاز به مراجعه مدیر سیستم به محل قرار گیری گوشی، تنظیم و جهت بهره برداری آماده نمود. در مورد سافت فون گرند استریم ویو، این کار حتی ساده تر هم هست. به این صورت که می توان با ارسال یک کد یا تصویر QR به کاربر اطلاعات اکانت مربوطه را در اختیار وی قرار داد. در این روش کاربر کافی کد QR دریافتی را توسط سافت فون گرنداستریم یکبار اسکن کند تا بلافاصله تنظیمات به صورت خودکار در گوشی او بنشیند. 

      برای اطلاعات بیشتر در مورد تنظیم سافت فون می توانید به مقاله " تنظیم خودکار سافت فون گرند استریم ویو از طریق کد QR"  مراجعه کنید.

یکی از ساده ترین و البته ابتدایی ترین این روش ها روش استفاده از فایل های باینری ویژه هر محصول است. این فایل ها توسط ابزار نرم افزاری ویژه ای که گرنداستریم آن را به صورت رایگان منتشر کرده است، قابل تولید هستند. ورودی این نرم افزار چند پارامتر عمومی و یک فایل الگوی تنظیمات است. از آنجایی که الگوی تنظیمات محصولات گرنداستریم با یکدیگر متفاوت بوده و از طرفی به خاطر مشکل بودن تهیه یک الگوی تنظیمات از ابتدای کار، گرند استریم الگوی تنظیمات هر نوع گوشی یا محصول را در کنار آن منتشر می کند. در این قسمت جهت تسهیل کار مدیریت سیستم و صرفه جویی در وقت، فایل فشرده الگوی تنظیمات همه گوشی های گرند استریم را به صورت یکجا و در قالب یک فایل زیپ در اختیار شما قرار گرفته است.

 

 

   برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده از این فایل ها می توانید به مقاله " آموزش تصویری تنظیم خودکار گوشی های گرند استریم با استفاده از فایل های باینری"  مراجعه کنید.

 


آخرين اخبار
ویدئو: معرفی دستگاه GVC3200 گرنداستریم در نمایشگاه ISE 2016

ویدئو: معرفی دستگاه GVC3200 گرنداستریم در نمایشگاه ISE 2016

گرنداستریم همانند هر سال در نمایشگاه 2016 ISE کشور هلند شرکت نمود. ویدئوی حاضر توسط بخش فروش این شرکت در محل غرفه این شرکت در نمایشگاه مذکور با محوریت معرفی و نمایش کاربری دستگاه ویدئوکنفرانس GVC3200 تهیه شده است.
امکانات جدید فریمور 1.0.13.14 مراکز تلفن گرنداستریم

امکانات جدید فریمور 1.0.13.14 مراکز تلفن گرنداستریم

آخرین و جدیدترین نسخه مراکز تلفن گرنداستریم به شماره 1.0.13.14 در ماه فوریه 2017 (29 بهمن 1395)، توسط شرکت تولید کننده این محصولات منتشر شد. شما می توانید فایل فریمور جدید را از طریق همین وب سایت دانلود و مراکز تلفن خود ر ا به روزرسانی کنید. نسخه جدید امکانات کارآمدی را به دستگاه شما اضافه کرده و همچنین برخی از اشکالات نسخه های قبلی را مرتفع می کند. بنابراین به روز رسانی مرکز یا مراکز تلفن گرنداستریمی که در اختیار دارید را حتما در الویت قرار داده تا بتوانید از تسهیلات جدید آن استفاده کنید.
ویدئو:  روش تشخیص نسخه فریمور یک گوشی گرنداستریم

ویدئو: روش تشخیص نسخه فریمور یک گوشی گرنداستریم

برای استفاده از یک گوشی گرنداستریم بهتر است از به روز بودن فریمور آن اطمینان حاصل کنید. برای اینکار لازم است آخرین نسخه فریمور مربوط به گوشی را در وب سایت گروه تکفانت جستجو و شماره آن را با نسخه فریمور موجود در گوشی خود مقایسه کنید.
آموزش ارتقاء فریمور گوشی های گرنداستریم

آموزش ارتقاء فریمور گوشی های گرنداستریم

در این مقاله قصد داریم با استفاده از یک گوشی GXP1628 گرنداستریم شما را با نحوه ارتقاء دستی فریمور آن آشنا کنیم. شیوه کار تقریبا در همه گوشی های گرنداستریم یکسان است و همین شیوه در مورد مدل های دیگر نیز قابل استفاده خواهد بود.
آموزش ارتقاء فریمور مراکز تلفن گرنداستریم

آموزش ارتقاء فریمور مراکز تلفن گرنداستریم

پس از خرید یکی از محصولات گرنداستریم به روز بودن نسخه فریمور آن ضروری است بنابراین پس از تشخیص نسخه فریمور تجهیز مورد نظر و وجود نسخه جدیدتر در وب سایت ما، حتما آن را ارتقاء دهید. لازم به ذکر است که محصولات گرنداستریم که از فروشگاه اینترنتی تکفاشاپ تهیه می شوند آخرین نسخه فریمور موجود را خواهند داشت. در این مقاله شما با نحوه ارتقاء فریمور یک مرکز تلفن گرنداستریم آشنا می شوید.
امتیاز بدهید
به اين صفحه امتیاز بدهید