با ما تماس بگیرید: 03136670004

امکانات و ویژگی‌های تلفن سیسکو سری 6800

در این مقاله به بررسی دقیق تمامی امکانات و ویژگی های تلفن سیسکو سری 6800 پرداخته شده تا بتوان با توجه به نیاز و نوع کاربری خود اقدام به خرید این دستگاه کرد.
امکانات و ویژگی‌های تلفن سیسکو سری 6800

تلفن سیسکو سری 6800 از امکانات و ویژگی‌های بسیاری برخوردار است که آگاهی از آن‌ها برای خریداران این امکان را فراهم می‌آورد تا بتوانند متناسب با نیاز خود اقدام به تهیه این دستگاه کنند. در ادامه به بررسی اجمالی چند ویژگی مهم این تلفن ویپ خواهیم پرداخت. در ادامه نیز امکانات کامل این دستگاه به زبان اصلی آورده شده است. در صورتی که هرگونه سوالی در این زمینه برایتان پیش آمد با پشتیبانی تکفانت در ارتباط باشید و در قسمت نظرات سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان ما پاسخگو باشند.

مدیریت آسان

تلفن های سیسکو‌6841 و 6851 دارای یک سوئیچ 10/100/1000 هستند ولی تلفن سیسکو 6821 از یک سوئیچ 10/100 برخوردار است. وجود چنین سوئیچ‌هایی امکان استفاده از بستر شبکه برای یک کامپیوتر و تلفن را بدون نیاز به سیم کشی مجدد فراهم می‌سازد.

 کیفیت بالا

تلفن سیسکو سری 6800 با توجه به قیمت مناسبی که دارد از کیفیت بالایی برخوردار است و بهترین امکانات را برای برقراری تماس‌های تلفنی فراهم می‌آورد. به منظور دریافت و ارسال صدا با کیفیت بالا در این تلفن، گوشی با پهنای باند بهینه نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

وضوح صدا

در تلفن سیسکو سری 6800 از پیشرفته‌ترین میکروفن و بلندگو استفاده شده تا صدا با شفافیت و وضوح بالاتری انتقال داده شود. 

در جدولی زیر، تمامی ویژگی‌ها و امکانات تلفن سیسکو سری 6800 قرار داده شده است: 

 

نظرات کاربران
ارسال نظر
سایر مقالات
تفاوت های Voip و سیستم تلفنی آنالوگ

تفاوت های Voip و سیستم تلفنی آنالوگ

سانترال یک دستگاه فیزیکی مرکزی است که از آن جهت مدیریت تماس های سازمان استفاده می شود، زیر ساخت مورد استفاده در سانترال ها کابل مسی می باشد و برای توسعه نیاز است که برای هر مورد جدید کابل کشی انجام شود.
ویدئوکنفرانس SX20 Cisco و مزایای آن

ویدئوکنفرانس SX20 Cisco و مزایای آن

Cisco TelePresence SX20 Quick Set (SX20 Quick Set) (ویدئوکنفرانس SX20 Cisco) می‌تواند هر صفحه‌ نمایش تخت را به یک سیستم ویدئو کنفرانس ظریف و قدرتمند تبدیل کند. SX20 Quick Set برای ارائه ویدئو با وضوح بالا و کنفرانس چند شاخه‌ای با انعطاف‌پذیری مناسب برای اندازه و تنظیمات مختلف اتاق طراحی شده است و قیمت مناسب دارد. SX20 Quick Set از قابلیت تعبیه شده برای پشتیبانی چند نقطه‌ای با فناوری Cisco TelePresence MultiSite پشتیبانی می‌کند.
ویدئوکنفرانس آوایا CU360

ویدئوکنفرانس آوایا CU360

استفاده از ویدئوکنفرانس در برگزاری جلسات کاری و آموزش از راه دور یکی از تکنولوژی‌های بسیار کاربردی است. این سیستم با ایجاد یک ارتباط صوتی - تصویری بین چند مکان مجزا و دور از هم به ما امکان برقراری ارتباط با افراد مختلف در مکان‌های مختلف را به طور هم‌زمان می‌دهد. یکی از محصولات پیشرو در این عرضه ویدئوکنفرانس آوایا CU360 است.