وبکس روم سیسکو Kit Plus Precision 60

در این مقاله به بررسی تمامی ویژگی های وبکس روم سیسکو که از محصولات جدید و کاربردی این کمپانی است، به صورت کامل خواهیم پرداخت.
وبکس روم سیسکو Kit Plus Precision 60

وبکس روم سیسکو Kit Plus Precision 60 یک پکیج یکپارچه است که با طراحی قدرتمند خود و ادغام شدن با یک صفحه نمایش فضای کار هوشمند و بسیار پرکاربردی را برای شما ایجاد خواهد کرد. این پکیج ترکیبی از عملکرد قوی مدل Cisco Webex Room Kit Plus codec و انعطاف پذیری جذاب Cisco Precision 60 Camera را برای به دست آوردن حداکثر انعطاف لازم برای موقعیت‌هایی که به قرارگیری دوربین در نزدیکی به اشیا و زوم زیاد و همچنین تصویربرداری به صورت عریض نیازمند هستند را به ارمغان می‌آورد.

webx cisco
نمای کلی پکیج وبکس روم سیسکو

تمامی کاربران سیسکو می‌توانند با پکیج یکپارچه وبکس روم کیت پلاس P60 تجربه‌ای بی نظیر از یک ارتباط صوتی و تصویری به دست آورند. همچنین باید اضافه کرد که در این پکیج قابلیت زوم pan-tilt برای اتاق‌‌ها نیز فراهم شده است. دوربین Precision 60  نه تنها تصویر برداری را با کیفیت 10x و قدرت زوم 20x انجام می دهد، بلکه از سطح بالایی از انعطاف پذیری نیز برخوردار است.
دوربین Precision 60 با شرایط مختلف سازگار بوده و از همین جهت یکی از بهترین گزینه‌ها برای اتاق‌های جلسات بزرگ محسوب می‌شود. این مدل دوربین با توجه به امکاناتی که دارد، در هر شرایطی امکان فیلم برداری را فراهم می‌آورد.
روم کیت پلاس سیسکو پکیج یکپارچه بوده که از قالبیت‌های کاربردی برخوردار بوده و به گونه‌ای طراحی شده است که در هر مکانی می‌توان به راحتی از آن استفاده کرد.

ویژگی‌ها و قابلیت‌های وبکس روم سیسکو


نظرات کاربران
ارسال نظر
سایر مقالات
مزیت‌های استفاده از سامانه ویپ چیست؟

مزیت‌های استفاده از سامانه ویپ چیست؟

در این مقاله با تمامی مزیت‌های استفاده از سامانه ویپ برای شرکت‌های کوچک و بزرگ بیشتر آشنا خواهید شد.
معرفی 7 تلفن ویپ سیسکو در سال 2020

معرفی 7 تلفن ویپ سیسکو در سال 2020

تلفن ویپ سیسکو از محصولات پرکاربردی است که در انواع مدل‌های مختلف تولید می‌شود و در این مقاله ما به هفت مدل از بهترین‌های این محصول اشاره کرده‌ایم.
تفاوت های Voip و سیستم تلفنی آنالوگ

تفاوت های Voip و سیستم تلفنی آنالوگ

سانترال یک دستگاه فیزیکی مرکزی است که از آن جهت مدیریت تماس های سازمان استفاده می شود، زیر ساخت مورد استفاده در سانترال ها کابل مسی می باشد و برای توسعه نیاز است که برای هر مورد جدید کابل کشی انجام شود.