با ما تماس بگیرید: 03136670004

ویدئو: نحوه استفاده از بلوتوث گوشی های تلفن گرنداستریم

گوشی های گرنداستریم در برخی از مدل ها دارای قابلیت بلوتوث هستند. این قابلیت کاربردهای بسیار مفید و جالبی دارند که تاکنون درست معرفی نشده اند. با استفاده از قابلیت شما می توانید گوشی های گرنداستریم را به گوشی موبایل و یا هر گوشی بلوتوث دار دیگری وصل کنید. این اتصال برای جابجایی تماس ها بین دو گوشی و یا هماهنگ سازی دفترچه تلفن گوشی گرنداستریم با موبایل شما و ... کاربرد دارد
ویدئو: نحوه استفاده از بلوتوث گوشی های تلفن گرنداستریم

 

 

آموزش نحوه استفاده از قابلیت بلوتوث گوشی های تلفن گرنداستریم

گوشی های گرنداستریم در برخی از مدل ها دارای قابلیت بلوتوث هستند. این قابلیت کاربردهای بسیار مفید و جالبی دارند که تاکنون درست معرفی نشده اند. فن آوری بلوتوث یک روش ارتباط بی سیم است بین دو دستگاه است که برخلاف ارتباطات بی سیم وای فای و یا مایکروویو بُرد آن بسیار محدود و در حدود 10 متراست. گرچه استاندارد این فن آوری روز به روز در حال تغییر و بهینه سازی برای افزایش بُرد موثر است. با استفاده از این قابلیت شما می توانید گوشی های گرنداستریم را به گوشی موبایل و یا هر گوشی بلوتوث دار دیگری وصل کنید. این اتصال برای جابجایی تماس ها بین دو گوشی و یا هماهنگ سازی دفترچه تلفن گوشی گرنداستریم با موبایل شما و ... کاربرد دارد.

با قابلیت بلوتوث گوشی های گرنداستریم شما می توانید به محض رسیدن به محل کارتان کلیه تماس هایتان از قبیل تماس های برقرار شده با خط موبایل و یا تماس های برقرار شده با شماره داخلی خود در محل کارتان را یکجا و از طریق گوشی گرنداستریم روی میز خود پاسخ دهید. به همین ترتیب با استفاده از بلوتوث گوشی شما می توانید تماس هایی که با گوشی رومیزی شما برقرار می شوند را از طریق گوشی موبایل خود جواب دهید. در کاربردی دیگر شما با این روش می توانید برای راحتی بیشترشماره ها را با استفاده از صفحه کلید گوشی رومیزی شماره گیری کنید و به محض برقراری تماس، مکالمه هایتان را با استفاده از گوشی موبایل خود ادامه دهید.

معمولا کاربران مایلند فهرست مخاطبین خود را در گوشی موبایل خود ذخیره کنند تا همیشه در دسترس آنها باشد و رغبتی برای صرف وقت و ذخیره مجدد تک تک مخاطبین در گوشی های سازمانی خود ندارند. یکی از مهمترین کاربردهای بلوتوث در گوشی های گرنداستریم می تواند یکسان سازی دفترچه تلفن گوشی موبایل با دفترچه تلفن گوشی گرنداستریم باشد.

از بلوتوث گوشی های گرنداستریم برای کاربردهای دیگری نظیر اتصال با هِدست های بلوتوث و یا انتقال فایل نیز می توان استفاده کرد. در این ویدئو شما با نحوه استفاده از بلوتوث برای جابجایی تماس ها و یکسان سازی دفترچه تلفن گوشی های گرنداستریم با دفترچه تلفن موبایل در گوشی های مدل GXP2140 و GXP2160 آشنا خواهید شد.

این ویدئو توسط واحد تحقیق و توسعه گروه تکفانت ترجمه و زیرنویس شده است

 

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر
سایر مقالات
تفاوت های Voip و سیستم تلفنی آنالوگ

تفاوت های Voip و سیستم تلفنی آنالوگ

سانترال یک دستگاه فیزیکی مرکزی است که از آن جهت مدیریت تماس های سازمان استفاده می شود، زیر ساخت مورد استفاده در سانترال ها کابل مسی می باشد و برای توسعه نیاز است که برای هر مورد جدید کابل کشی انجام شود.
ویدئوکنفرانس SX20 Cisco و مزایای آن

ویدئوکنفرانس SX20 Cisco و مزایای آن

Cisco TelePresence SX20 Quick Set (SX20 Quick Set) (ویدئوکنفرانس SX20 Cisco) می‌تواند هر صفحه‌ نمایش تخت را به یک سیستم ویدئو کنفرانس ظریف و قدرتمند تبدیل کند. SX20 Quick Set برای ارائه ویدئو با وضوح بالا و کنفرانس چند شاخه‌ای با انعطاف‌پذیری مناسب برای اندازه و تنظیمات مختلف اتاق طراحی شده است و قیمت مناسب دارد. SX20 Quick Set از قابلیت تعبیه شده برای پشتیبانی چند نقطه‌ای با فناوری Cisco TelePresence MultiSite پشتیبانی می‌کند.
ویدئوکنفرانس آوایا CU360

ویدئوکنفرانس آوایا CU360

استفاده از ویدئوکنفرانس در برگزاری جلسات کاری و آموزش از راه دور یکی از تکنولوژی‌های بسیار کاربردی است. این سیستم با ایجاد یک ارتباط صوتی - تصویری بین چند مکان مجزا و دور از هم به ما امکان برقراری ارتباط با افراد مختلف در مکان‌های مختلف را به طور هم‌زمان می‌دهد. یکی از محصولات پیشرو در این عرضه ویدئوکنفرانس آوایا CU360 است.