با ما تماس بگیرید: 03136670004

ویدئو: معرفی دستگاه GVC3200 گرنداستریم در نمایشگاه ISE 2016

گرنداستریم همانند هر سال در نمایشگاه 2016 ISE کشور هلند شرکت نمود. ویدئوی حاضر توسط بخش فروش این شرکت در محل غرفه این شرکت در نمایشگاه مذکور با محوریت معرفی و نمایش کاربری دستگاه ویدئوکنفرانس GVC3200 تهیه شده است.
ویدئو: معرفی دستگاه GVC3200 گرنداستریم در نمایشگاه ISE 2016

 

 

 

معرفی دستگاه GVC3200 گرنداستریم در نمایشگاه ISE 2016

این ویدئو در غرفه گرنداستریم در نمایشگاه ISE  یا Integrated Systems Europe در سال 2016 تهیه شده است. این نمایشگاه همه ساله در آمستردام هلند برگزار می شود. در این ویدئو یکی از کارکنان بخش خاورمیانه و آفریقای این شرکت به معرفی محصول ویدئوکنفرانس GVC3200 پرداخته و با ایجاد ارتباط تصویری از محل نمایشگاه به دفتر مرکزی در مراکش، نمایشی از کاربری و کیفیت آن را به مخاطبان ارائه می دهد.

در حال حاضر محصولات ویدئوکنفرانس گرنداستریم تنها شامل دو مدل GVC3200 و GVC3202 است که تنها در مواردی جزئی با یکدیگر متفاوتند اما اساس امکانات آنها یکسان است. در صورتی که با این محصول آشنایی ندارید مشاهده این ویدئو را اکیدا به شما توصیه می کنیم.

این ویدئو توسط واحد تحقیق و توسعه گروه تکفانت ترجمه و زیرنویس شده است

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر
سایر مقالات
تفاوت های Voip و سیستم تلفنی آنالوگ

تفاوت های Voip و سیستم تلفنی آنالوگ

سانترال یک دستگاه فیزیکی مرکزی است که از آن جهت مدیریت تماس های سازمان استفاده می شود، زیر ساخت مورد استفاده در سانترال ها کابل مسی می باشد و برای توسعه نیاز است که برای هر مورد جدید کابل کشی انجام شود.
ویدئوکنفرانس SX20 Cisco و مزایای آن

ویدئوکنفرانس SX20 Cisco و مزایای آن

Cisco TelePresence SX20 Quick Set (SX20 Quick Set) (ویدئوکنفرانس SX20 Cisco) می‌تواند هر صفحه‌ نمایش تخت را به یک سیستم ویدئو کنفرانس ظریف و قدرتمند تبدیل کند. SX20 Quick Set برای ارائه ویدئو با وضوح بالا و کنفرانس چند شاخه‌ای با انعطاف‌پذیری مناسب برای اندازه و تنظیمات مختلف اتاق طراحی شده است و قیمت مناسب دارد. SX20 Quick Set از قابلیت تعبیه شده برای پشتیبانی چند نقطه‌ای با فناوری Cisco TelePresence MultiSite پشتیبانی می‌کند.
ویدئوکنفرانس آوایا CU360

ویدئوکنفرانس آوایا CU360

استفاده از ویدئوکنفرانس در برگزاری جلسات کاری و آموزش از راه دور یکی از تکنولوژی‌های بسیار کاربردی است. این سیستم با ایجاد یک ارتباط صوتی - تصویری بین چند مکان مجزا و دور از هم به ما امکان برقراری ارتباط با افراد مختلف در مکان‌های مختلف را به طور هم‌زمان می‌دهد. یکی از محصولات پیشرو در این عرضه ویدئوکنفرانس آوایا CU360 است.