با ما تماس بگیرید: 03136670004

راهنمای تنظیمات اولیه یک مرکز تلفن گرنداستریم

از آخرین مستندات تدوین شده واحد تحقیق و توسعه این شرکت، مستند حاضر تحت عنوان "راهنمای تنظیمات اولیه یک مرکز تلفن گرنداستریم" است که گام اولیه در آشنا سازی مدیران شبکه با مراکز تلفن گرنداستریم محسوب گردیده و به زبان فارسی ارائه گردیده است. کوشش ما بر این است که این نوع مستندات طی شماره نسخه های سریالی آتی به روز تر و کامل تر شوند.
راهنمای تنظیمات اولیه یک مرکز تلفن گرنداستریم

 

 

عبارت ویپ به مجموعه ای از فن آوری ها گفته می شود که برای انتقال صدا و ارتباطات صوتی روی شبکه های دیتا مانند شبکه های داخلی یا اینترنت کاربرد دارد. با کمک این فــن آوری می توان از طریق شـــبکه داخلی یا اینترنت تماس تلــفنی برقــــرار کرد ضمن اینکه می توان با اتصال سیـــستم تلفن شهری به شبکه داخلی از یک سیــستم دیجیتالی سانترال به عنوان مرکز تلفن بهره برد.   فراگیری استفاده از محصولات ویپ و توسعه بیش از پیش این فن آوری در عمل تنوع بسیار زیاد در تجهیزات ویپ را به همراه داشته است. این تنوع گرچه محاسن خاص خود را دارد اما غالبا کاربران و استفاده کنندگان این سیستم ها را دچار سردرگمی کرده تا جایی که در بیشتر اوقات شاهد عدم استفاده کامل از امکانات و ویژگی های کاربردی فراوان آنها هستیم.
عدم آگاهی کاربران از روش های بهره برداری از امکانات یک سیستم ویپ و به خصوص تجهیزات نهایی همچون گوشی های تلفن، از عوامل اصلی در این مورد بوده و متاسفانه بخش اعظم این موضوع نیز به نبود مراجع و مستندات مدون و ساختاریافته از سوی توزیع کنندگان این محصولات باز می گردد. لذا در همین راستا گروه تکفانت به عنوان نخستین ارائه دهنده محصولات و خدمات برند گرنداستریم در ایران عزیز، پروژه مستند سازی این تجهیزات را در دستور کار خود قرار داده و تا کنون نیز مستندات متنی و تصویری زیادی را در قالب مقالات و ویدئوها از طریق اینترنت به مخاطبین محترم ارائه نموده است. از آخرین مستندات تدوین شده واحد تحقیق و توسعه این شرکت، مستند حاضر تحت عنوان "راهنمای تنظیمات اولیه یک مرکز تلفن گرنداستریم" است که گام اولیه در آشنا سازی مدیران شبکه با مراکز تلفن گرنداستریم محسوب گردیده و به زبان فارسی ارائه گردیده است. کوشش ما بر این است که این نوع مستندات طی شماره نسخه های سریالی آتی به روز تر و کامل تر شوند. امید است این مستند مفید فایده واقع شده و با تکیه بر نظرات و پیشنهادات شما روند این اطلاع رسانی بهبود و تداوم بیشتری یابد.

 

 

گـرنداستریم  یک کمپانی آمریـکایی است که از محصولات آن می توان به مراکز تلفنی مبتنی بر استریسک، گوشی های تلفن تحت شبکه، انواع گیتوی های ویپ،مبدل گوشی های آنالوگ به شبکه دوربین های مبتنی بر SIP و تجهیزات ویدئوکنفرانس اشاره کرد.

 

 

اطلاعات بیشتر
برای اطلاعات بیشتر و یا مشاوره فنی در این رابطه کارشناسان گروه تکفانت آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.  

کاربرگرامی لطفا از طریق فرم نظر سنجی ذیل همین صفحه و یا کانالهای ارتباطی زیر، ما را از نظرات خود مطلع فرمائید. اطلاع از بازخورد مطالب ما را در جهت بهبود و تداوم اطلاع رسانی به شما عزیزان یاری خواهد کرد.

Email:  Support@takfanet.ir
Telegram Account:   @takfanetgroup

 

مطالب مرتبط

نکاتی در خصوص ارتقاء فریمور مراکز تلفن گرنداستریم

آموزش ارتقاء فریمور گوشی های گرنداستریم

آشنایی با ساختار فایل الگوی تنظیمات گوشی ها و گیتوی های گرنداستریم

آموزش تصویری تنظیم خودکار گوشی های گرند استریم با استفاده از فایل های باینری

 

 

ویدئوهای مرتبط

ویدئو: روش تشخیص نسخه فریمور یک گوشی گرنداستریم

ویدئو: آموزش نحوه ارتقاء گوشی GXV3140 گرنداستریم

 


نظرات کاربران
ارسال نظر
سایر مقالات
تفاوت های Voip و سیستم تلفنی آنالوگ

تفاوت های Voip و سیستم تلفنی آنالوگ

سانترال یک دستگاه فیزیکی مرکزی است که از آن جهت مدیریت تماس های سازمان استفاده می شود، زیر ساخت مورد استفاده در سانترال ها کابل مسی می باشد و برای توسعه نیاز است که برای هر مورد جدید کابل کشی انجام شود.
ویدئوکنفرانس SX20 Cisco و مزایای آن

ویدئوکنفرانس SX20 Cisco و مزایای آن

Cisco TelePresence SX20 Quick Set (SX20 Quick Set) (ویدئوکنفرانس SX20 Cisco) می‌تواند هر صفحه‌ نمایش تخت را به یک سیستم ویدئو کنفرانس ظریف و قدرتمند تبدیل کند. SX20 Quick Set برای ارائه ویدئو با وضوح بالا و کنفرانس چند شاخه‌ای با انعطاف‌پذیری مناسب برای اندازه و تنظیمات مختلف اتاق طراحی شده است و قیمت مناسب دارد. SX20 Quick Set از قابلیت تعبیه شده برای پشتیبانی چند نقطه‌ای با فناوری Cisco TelePresence MultiSite پشتیبانی می‌کند.
ویدئوکنفرانس آوایا CU360

ویدئوکنفرانس آوایا CU360

استفاده از ویدئوکنفرانس در برگزاری جلسات کاری و آموزش از راه دور یکی از تکنولوژی‌های بسیار کاربردی است. این سیستم با ایجاد یک ارتباط صوتی - تصویری بین چند مکان مجزا و دور از هم به ما امکان برقراری ارتباط با افراد مختلف در مکان‌های مختلف را به طور هم‌زمان می‌دهد. یکی از محصولات پیشرو در این عرضه ویدئوکنفرانس آوایا CU360 است.