با ما تماس بگیرید: 03136670004

ویپ

Voice over Internet Protocol (VoIP) یک فناوری اثبات شده است که به هر کسی اجازه می دهد تماس های تلفنی را از طریق اتصال به اینترنت برقرار کند. با ظهور پهنای باند، VoIP به گزینه قطعی خدمات تلفنی برای مصرف کنندگان و مشاغل تبدیل شده است. مردم از استفاده از خدمات تلفن VoIP از طریق خطوط تلفن سنتی لذت می برند.

یک سیستم VoIP با گرفتن سیگنال های صوتی آنالوگ شما، تبدیل آنها به سیگنال های دیجیتال، سپس ارسال آنها به عنوان داده از طریق خط پهنای باند شما کار می کند. این یک راه بسیار مفید برای برقراری تماس است که راه اندازی آن بسیار ارزان تر از استفاده از خطوط تلفن معمولی است. تلفن های VoIP از فناوری صدا روی پروتکل اینترنت (VoIP) برای ارائه خدمات تلفن مبتنی بر اینترنت استفاده می کنند. تماس ها از طریق اینترنت به جای فناوری قدیمی شبکه تلفن عمومی سوئیچ شده (PSTN) یا شبکه دیجیتال خدمات یکپارچه (ISDN) ارائه می شود.

 VoIP به کاربران این امکان را می دهد که از رایانه، تلفن هوشمند، سایر دستگاه های تلفن همراه، تلفن های ویژه VoIP و مرورگرهای دارای WebRTC تماس صوتی برقرار کنند. VoIP یک فناوری مفید برای مصرف کنندگان و مشاغل است، زیرا معمولاً دارای ویژگی های دیگری است که در سرویس های تلفن رایج یافت نمی شوند. این ویژگی ها می تواند شامل ضبط تماس، شناسه تماس گیرنده سفارشی یا پست صوتی به ایمیل باشد. همچنین برای سازمان ها به عنوان راهی برای یکسان سازی ارتباطات مفید است. این فرآیند مانند یک تلفن معمولی کار می کند، اما VoIP به جای سیم کشی یک شرکت تلفن از اتصال اینترنت استفاده می کند. VoIP توسط گروهی از فناوری ها و روش های مورد استفاده برای ارائه ارتباطات صوتی از طریق اینترنت، از جمله شبکه های محلی سازمانی یا شبکه های گسترده فعال می شود.یک سرویس VoIP صدای کاربر را از سیگنال های صوتی به داده های دیجیتال تبدیل می کند و سپس آن داده ها را از طریق اینترنت ارسال می کند. اگر کاربر دیگری از یک شماره تلفن معمولی تماس بگیرد، سیگنال قبل از اینکه به آن کاربر برسد، دوباره به سیگنال تلفن تبدیل می‌شود. VoIP همچنین می تواند مسیریابی تماس های ورودی و خروجی را از طریق شبکه های تلفن موجود انجام دهد. با این حال، برخی از خدمات VoIP ممکن است فقط از طریق رایانه یا تلفن VoIP کار کنند.

آنلاین بخرید، در محل تحویل بگیرید ...

کالاها و تجهیزات تخصصی با تضمین بهترین قیمت و آسانترین راه خرید