با ما تماس بگیرید: 03136670004

امکان سنجی و طراحی سامانه های تلفنی

 

 

داشتن ظرفیت های متناسب در بستر شبکه موجود از الزامات به کارگیری سیستم های مبتنی بر ویپ است

گرچه استفاده از سیستم های ویپ مزایای فراوانی دارد اما با این وجود عدم طراحی مناسب و یا عدم پیش بینی منابع متناسب با یک کاربرد می تواند باعث بروز مشکلات عدیده ای شود. از این رو می بایست قبل از آغاز فرایند اجرا و استقرار مراکز تلفن تحت شبکه یک طرح بهینه تهیه شده و در اختیار مجریان پروژه قرار داد.

 

 

در ابتدای راه اندازی یک سیستم تلفنی تحت شبکه پیش از هر چیز باید از ظرفیت ها و قابلیت های شبکه Ip خود اطلاع داشته باشید. میزان میانگین ترافیک شبکه، تعداد داخلی های مورد نیاز کاربرد مورد نظر و به تبع آن سنجش بار تحمیلی ویپ به شبکه شما موارد مهمی هستند که باید در نظر گرفته شوند. طراح علاوه بر تعداد داخلی های مورد نیاز کارفرما باید از میزان توسعه احتمالی سیستم در آینده، تعداد پورت های لازم برای اختصاص به هر کاربر روی سوئیچ های شبکه و در نهایت توپولوژی و نحوه ارتباط شبکه موجود با اینترنت آگاهی داشته باشد.

 

همه موار ذکر شده نیاز به دانش، مهارت و تجربه خاص خود را دارد. واحد طراحی گروه تکفانت با تکیه بر توانمندی های فنی و تجربیات به دست آمده از پروژه های انجام شده در حال حاضر با اقداماتی نظیر تهیه RFP پروژه، تدوین الزامات و نیازمندیهای فنی، تهیه LOM و برآورد هزینه های تجهیزات و اجرای کامل آمادگی مشاوره و پذیرش طرح های امکان سنجی پروژه های ویپ در سطح کوچک و کلان را دارد.

 

 

آنلاین بخرید، در محل تحویل بگیرید ...

کالاها و تجهیزات تخصصی با تضمین بهترین قیمت و آسانترین راه خرید