تلفن سیسکو سری 7800

تلفن سیسکو سری IP 7800 از تلفن‌های مولتی پلتفرم سیسکو با کیفیت بسیار بالای انتقال صدا است که با کاهش هزینه‌ها امکان برقراری ارتباط بین افراد را فراهم می‌کند. این مدل از تلفن سیسکو با امکاناتی که دارد، تمامی نیازهای افراد برای برقراری ارتباطات صوتی را به ارمغان می‌آورد.
گروه تکفانت ارائه دهنده محصولات سیسکو در ایران است که همواره به منظور افزایش آگاهی کاربران به بررسی سری محصولات سیسکو می پردازد. در ادامه نیز به بررسی تلفن سیسکو سری 7800 پرداخته‌ایم.

بررسی اجمالی تلفن سیسکو سری 7800

شرکت سیسکو برای شرکت‌های ارائه دهنده خدمات صوتی و تصویری فریمورهایی مختلفی ایجاد کرده است که با استفاده از آن‌ها نیازی به استفاده از پلتفرم‌های third-party نیست. در تلفن سیسکو سری 7800 نیز این امکان جذاب فراهم شده است. ساختار این فریمور طراحی شده با فریمور سیستم کنترل تماس سیسکو یکسان نیست، اما شبیه به یکدیگر هستند. به عبارت دیگر این داده‌ها تنها بر روی ساختار طراحی شده در فریمور این تلفن مولتی پلتفرم تمرکز دارند.

مدل های تلفن سیسکو سری 7800

  • تلفن کنفرانس 7832 سیسکو همراه با فریمور مولتی‌ پلتفرم
  • تلفن 7811 سیسکو همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن 7821 سیسکو همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن 7841 سیسکو همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن 7861 سیسکو همراه با فریمور مولتی پلتفرم

مزایای تلفن سیسکو سری 7800

برخورداری از امکانات جذاب برای تمام سازمان‌ها

این تلفن گزینه مناسبی برای کاربرانی است که در دفاتر مشتریان فعالیت می‌کنند و دارای خطوط تلفن چندگانه و اتاق کنفرانس نیز است.

مقرون به صرفه، کیفیت بالا و پرکاربرد

تلفن سیسکو سری 7800 از ساختار با دوام و با کیفیتی برخوردار است. این مدل از گوشی‌های سیسکو امکان استفاده از Webex سیسکو و فریمور UCaaS را نیز فراهم می‌کنند تا شما بتوانید از یک تجربه کاربری بصری و سازگار با کاربر بهره‌مند شوید.

مکالمه با کیفیت

تلفن سیسکو سری 7800 به دلیل برخورداری از پیشرفته‌ترین میکروفون و بلندگو امکان برقراری مکالمه‌ای با کیفیت بالا و شفاف را فراهم می‌کند.

ویژگی‌های تلفن سیسکو سری 7800

در جدول زیر لیست کاملی از امکانات پشتیبانی شده توسط فریمور این تلفن مولتی پلتفرم ارائه شده است. در صورتی که در مورد هرکدام از این موارد سوالی دارید می‌توانید با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

پشتیبانی از پلتفرم

در جدول زیر لیستی از امکانات پشتیبانی شده از پلتفرم توسط فریمور تلفن سیسکو سری 7800 ارائه شده است.

 

ویپ چیست؟

خدمات کامل ارتباطی برای کسب و کار شما

تلفن‌ تحت شبکه یا همان تلفن ویپ (Voip)‌ کوتاه شده عبارت (Voice Over Internet Protocol) بوده که به معنای انتقال صدا روی بستر شبکه است. این سیستم از جدیدترین ابزارها برای تماس از طریق خطوط شبکه‌ بشمار می‌آید. تکنولوژی بکار رفته در ویپ به گونه‌ای است که صدای آنالوگ را به صفر و یک تبدیل می‌کند و به صورت دیجیتال آن‌ها در بستر شبکه منتقل می‌کند. به عبارت دیگر در این سیستم صوت‌ها در ابتدا توسط میکروفن به امواج الکتریکی و پس از آن توسط گوشی تلفن به امواج دیجیتالی تبدیل خواهند شد و در انتها این اطلاعات دیجیتالی به سرور ویپ یا سانترال تحت شبکه ارسال می‌شوند.

دسته بندی تجهیزات ویپ
در سامانه ویپ از تجهیزات بسیاری استفاده می‌شود که به طور کلی به پنج دسته اصلی تقسیم می‌شوند:

گوشی ویپ یا IP Phone

تلفن تحت شبکه کامپیوتر کوچکی به شکل تلفن است که در داخل شبکه‌های کامپیوتری نقش گیرنده و ارسال کننده صدا را بر عهده دارد.

مبدل ویپ یا گیتوی ویپ

گیتوی ویپ یا مدل ویپ در بین سانترال IP و خط تلفن قرار می‌گیرد که وظیفه تبدیل سیگنال دیجیتال به آنالوگ و برعکس آن را بر عهده دارد.

گوشی ویپ مخصوص اتاق کنفرانس

از دیگر تجهیزات مورد نیاز voip سانترال تحت شبکه است که دستگاهی سخت افزاری یا نرم افزاری بوده که به عنوان یک سرویس دهنده داخل شبکه های کامپیوتر عمل می‌کند.

هدست ویپ یا هدست تلفن

هدست ویپ از دیگر زیر مجموعه‌های تجهیزات ویپ است که برای اتصال به کامپیوتر یا تلفن تحت شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کارت تلفن ویپ یا کارت استریسک

کارت تلفن ویپ یا استریسک کارت از دیگر تجهیزات voip ‌است که وظیفه آن شبیه به گیت وی ویپ بوده و مانند آن سیگنال دیجیتال را به آنالوگ و برعکس آن تبدیل می‌کند.

تجهیزات ویپ GrandStream

گـرنداستریم یک برند شناخته شده است که از محصولات آن می توان به مراکز تلفنی مبتنی بر استریسک، گوشی های تلفن تحت شبکه، انواع گیتوی های ویپ، مبدل گوشی های آنالوگ به شبکه و دوربین های مبتنی بر SIP و تجهیزات ویدئوکنفرانس اشاره کرد.

تجهیزات ویپ Cisco

شرکت سیسکو سیستمز (Cisco Systems) بزرگترین تولیدکنندهٔ تجهیزات شبکه است که مرکز آن در شهر سن‌خوزه، کالیفرنیا در ناحیه معروف به سیلیکان ولی در کالیفرنیا قرار دارد. ما در تکفانت بروزترین  تجهیزات ویپ سیسکو را برای هموطنانمان آماده ارائه کرده ایم.

تجهیزات ویپ را از تکفانت آنلاین بخرید، در محل تحویل بگیرید ...

کالاها و تجهیزات تخصصی با تضمین بهترین قیمت و آسانترین راه خرید

انواع تلفن ویپ
انواع تلفن ویپ را می‌توان به پنج دسته عمده زیر تقسیم بندی نمود:

تلفن ویپ رومیزی

تلفن ویپ رومیزی از پرکاربردترین تلفن های ویپ است که از طریق پورت اترنت به سیستم ویپ متصل می‌شود و تمامی نیازهای عمومی کاربران را برآورده می‌کند.

تلفن ویپ Wireless

تلفن تحت شبکه بی‌سیم از تکنولوژی Wi-Fi‌ استفاده می‌کند و به یک اکسس پوینت یا ایستگاه پایه متصل می‌شود. این تلفن علاوه بر امکاناتی که تمامی تلفن های ویپ از آن‌ها برخوردار هستند، کیفیت صدای بهتری نیز دارد.

تلفن ویپ USB

تلفن تحت شبکه USB با استفاده از پورت USB به کامپیوتر متصل می‌شود و امکان برقراری ارتباط را فراهم می‌آورد.

تلفن ویپ تصویری 

تلفن ویپ تصویری از قابلیت نمایش ویدئو و تصویر برخوردار است و از آن برای تماس‌های تلفنی تصویری استفاده می‌شود.

تلفن ویپ کنفرانس

تلفن کنفرانس در بسیاری از موارد برای سازمان‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد و امکان برقراری کنفرانس از راه دور را برای آن‌ها فراهم می‌کند.

 

مزایا تلفن ویپ

عدم نیاز به سیم‌کشی مجدد

با توجه به اینکه این سیستم برای برقراری ارتباط از بستر شبکه استفاده می‌کند، برای بهره‌مندی از آن و همچنین در صورت جابه‌جای محل کاربر نیازی به سیم کشی جدید نیست.

برقراری کنفرانس های صوتی و تصویری

تلفن ویپ امکانی را فراهم می‌کند تا سازمان و شرکت‌ها بتوانند در بستر این سیستم، کنفرانس های تصویری و صوتی خود را به ‌آسانی برقرار کنند.

برقراری تماس بین المللی رایگان

کاربران تلفن ویپ می‌توانند از طریق اینترنت با شخص یا سازمان مورد نظر خود در هر نقطه از جهان به آسانی ارتباط برقرار کنند و باعث کاهش هزینه‌ها شوند.

تماس امن

استفاده از تلفن ویپ امکان برقراری تماس امن را برای کاربران فراهم می‌آورد زیرا در هنگام برقراری تماس شماره طرفین توسط IP پنهان می‌شود.

گزارش‌دهی

با توجه به امکان ضبط ریز مکالمات و ذخیره سازی آن‌ها مانیتورینگ آسان‌تر بوده و می‌توان به آسانی مکالمات را مشاهده کرد.

امکانات ویپ

دریافت پیام صوتی

پیام صوتی (Voicemail) از امکانات مهم سامانه ویپ است که با استفاده از آن در صورت عدم پاسخگویی می‌توان پیام صوتی قرار داد.

ضبط مکالمات

با استفاده از امکانات سامانه ویپ می‌توان تمامی مکالمات انجام شده از این سامانه را ضبط کرد.

ایجاد شماره تلفن های داخلی متعدد

با توجه به قابلیت‌هایی که سامانه ویپ داراست، امکان افزایش تعداد تلفن‌های داخلی فراهم می‌شود.

تبدیل فکس به ایمیل

تبدیل فکس به ایمیل این امکان را برای کاربر فراهم می‌آورد تا بتواند فکس‌های دریافتی را به صورت ایمیل مشاهده کند.

منو صوتی

وجود منو صوتی در سیستم ویپ امکان برقراری ارتباط کاربر با داخلی مورد نظرش را تسهیل می‌کند.

تلفن های نرم افزاری

نرم افزار سافت فون نرم افزاری است که بر روی لپ تاپ و موبایل نصب می‌شود و امکان برقراری ارتباط کاربران خارج از محیط سازمان را با سازمان فراهم می‌کند.

امتیاز بدهید
به اين صفحه امتیاز بدهید