با ما تماس بگیرید: 03136670004

تلفن سیسکو سری 7800

تلفن سیسکو سری IP 7800 از تلفن‌های مولتی پلتفرم سیسکو با کیفیت بسیار بالای انتقال صدا است که با کاهش هزینه‌ها امکان برقراری ارتباط بین افراد را فراهم می‌کند. این مدل از تلفن سیسکو با امکاناتی که دارد، تمامی نیازهای افراد برای برقراری ارتباطات صوتی را به ارمغان می‌آورد.
گروه تکفانت ارائه دهنده محصولات سیسکو در ایران است که همواره به منظور افزایش آگاهی کاربران به بررسی سری محصولات سیسکو می پردازد. در ادامه نیز به بررسی تلفن سیسکو سری 7800 پرداخته‌ایم.

بررسی اجمالی تلفن سیسکو سری 7800

شرکت سیسکو برای شرکت‌های ارائه دهنده خدمات صوتی و تصویری فریمورهایی مختلفی ایجاد کرده است که با استفاده از آن‌ها نیازی به استفاده از پلتفرم‌های third-party نیست. در تلفن سیسکو سری 7800 نیز این امکان جذاب فراهم شده است. ساختار این فریمور طراحی شده با فریمور سیستم کنترل تماس سیسکو یکسان نیست، اما شبیه به یکدیگر هستند. به عبارت دیگر این داده‌ها تنها بر روی ساختار طراحی شده در فریمور این تلفن مولتی پلتفرم تمرکز دارند.

مدل های تلفن سیسکو سری 7800

  • تلفن کنفرانس 7832 سیسکو همراه با فریمور مولتی‌ پلتفرم
  • تلفن 7811 سیسکو همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن 7821 سیسکو همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن 7841 سیسکو همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن 7861 سیسکو همراه با فریمور مولتی پلتفرم

مزایای تلفن سیسکو سری 7800

برخورداری از امکانات جذاب برای تمام سازمان‌ها

این تلفن گزینه مناسبی برای کاربرانی است که در دفاتر مشتریان فعالیت می‌کنند و دارای خطوط تلفن چندگانه و اتاق کنفرانس نیز است.

مقرون به صرفه، کیفیت بالا و پرکاربرد

تلفن سیسکو سری 7800 از ساختار با دوام و با کیفیتی برخوردار است. این مدل از گوشی‌های سیسکو امکان استفاده از Webex سیسکو و فریمور UCaaS را نیز فراهم می‌کنند تا شما بتوانید از یک تجربه کاربری بصری و سازگار با کاربر بهره‌مند شوید.

مکالمه با کیفیت

تلفن سیسکو سری 7800 به دلیل برخورداری از پیشرفته‌ترین میکروفون و بلندگو امکان برقراری مکالمه‌ای با کیفیت بالا و شفاف را فراهم می‌کند.

ویژگی‌های تلفن سیسکو سری 7800

در جدول زیر لیست کاملی از امکانات پشتیبانی شده توسط فریمور این تلفن مولتی پلتفرم ارائه شده است. در صورتی که در مورد هرکدام از این موارد سوالی دارید می‌توانید با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

پشتیبانی از پلتفرم

در جدول زیر لیستی از امکانات پشتیبانی شده از پلتفرم توسط فریمور تلفن سیسکو سری 7800 ارائه شده است.

برای خرید سری ۷۸۰۰ از لینک زیر استفاده کنید !

خرید محصولات سری 7800

 

آنلاین بخرید، در محل تحویل بگیرید ...

کالاها و تجهیزات تخصصی با تضمین بهترین قیمت و آسانترین راه خرید