با ما تماس بگیرید: 03136670004

تلفن سیسکو سری 8800

تلفن سیسکو سری 8800 مولتی پلفرم با فریمور با کیفیتی که دارد، یکی از پر امکانات‌ترین محصولات شرکت سیسکو بوده که امکان برقراری مکالمات صوتی را با کیفیت بالایی بین اشخاص و سازمان‌ها امکان‌پذیر می‌کند. این مدل از تلفن سیسکو با امکاناتی که دارد، توانسته به خوبی پاسخگوی نیاز کاربران باشد.
گروه تکفانت ارائه دهنده تمامی محصولات شرکت سیسکو در ایران است که همواره به منظور افزایش آگاهی کاربران و ارائه محصولات این شرکت به بررسی آن‌ها می پردازد. در ادامه نیز به بررسی تلفن سیسکو سری 8800 خواهیم پرداخت.

بررسی اجمالی تلفن سیسکو سری 8800

شرکت سیسکو از جمله شرکت‌هایی است که همواره برای شرکت‌های ارائه دهنده خدمات صوتی و تصویری فریمورهایی مختلفی تولید کرده است که با استفاده از آن‌ها نیازی به استفاده از پلتفرم‌های third-party نخواهد بود. با توجه به این موضوع در تلفن سیسکو سری 8800 این امکان جذاب قرار داده شده است. هرچند ساختار این فریمور طراحی شده با فریمور سیستم کنترل تماس سیسکو یکسان نیست، اما شبیه به یکدیگر هستند. باید اشاره کرد که این داده‌ها تنها بر روی ساختار طراحی شده در فریمور این تلفن مولتی پلتفرم تمرکز خواهند داشت.

مدل های تلفن سیسکو سری 8800

  • تلفن کنفرانس 8832 همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • ماژول جانبی تلفن 8800 همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن 8811 همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن 8841 همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن 8845 همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن 8851 همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن 8851 و 8861 KEM همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن 8861 همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن 8865 همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن کنفرانس 8831 همراه با فریمور مولتی پلتفرم

مزایای تلفن سیسکو سری 8800

1. تلفنی برای پاسخگویی به تمام نیازها

کاربران موبایل، راهنماها، سرپرستان و مدیران به راحتی می‌توانند از تلفن سیسکو سری 8800 استفاده کنند. این مدل از تلفن های سیسکو بهترین گزینه برای استفاده در فضاهای کاری باز، دفاتر و حتی منازل هستند. نکته قابل توجه این است که گوشی های 8800 امکان استفاده از Webex سیسکو و فریمور UCaaS را نیز فراهم می‌کنند.

2. تلفنی پیشرفته با ویژگی‌های نوآورانه

گوشی تلفن سیسکو سری 8800، از قابلیت‌هایی همچون Wi-Fi، بلوتوث برای اتصال آسان‌تر هدست‌ها، ماژول‌های جانبی، کیفیت HD برای ویدئو‌ها، همگام‌سازی با موبایل، شارژ سریع با استفاده از USB و پشتیبانی از انواع تبلت‌ها و تلفن‌های هوشمند برخوردار است.

3. کاربری آسان و قیمت مناسب

کاربری آسان و همچنین امکانات این تلفن باعث می‌شود تا بتوان در بسیاری از هزینه‌ها صرفه جویی کرد. با استفاده از پلتفرم SIP می‌توان هزینه‌های پشتیبانی را در این تلفن کاهش داد.

ویژگی‌های تلفن سیسکو سری 8800

در جدول زیر لیست کاملی از امکانات پشتیبانی شده توسط فریمور این تلفن مولتی پلتفرم قرار داده شده است. در صورتی که در مورد هرکدام از این موارد سوالی دارید، می‌توانید با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

برای خرید سری 8800 از لینک استفاده کنید !

خرید محصولات سری 8800

 

آنلاین بخرید، در محل تحویل بگیرید ...

کالاها و تجهیزات تخصصی با تضمین بهترین قیمت و آسانترین راه خرید