تلفن سیسکو سری 8800

تلفن سیسکو سری 8800 مولتی پلفرم با فریمور با کیفیتی که دارد، یکی از پر امکانات‌ترین محصولات شرکت سیسکو بوده که امکان برقراری مکالمات صوتی را با کیفیت بالایی بین اشخاص و سازمان‌ها امکان‌پذیر می‌کند. این مدل از تلفن سیسکو با امکاناتی که دارد، توانسته به خوبی پاسخگوی نیاز کاربران باشد.
گروه تکفانت ارائه دهنده تمامی محصولات شرکت سیسکو در ایران است که همواره به منظور افزایش آگاهی کاربران و ارائه محصولات این شرکت به بررسی آن‌ها می پردازد. در ادامه نیز به بررسی تلفن سیسکو سری 8800 خواهیم پرداخت.

بررسی اجمالی تلفن سیسکو سری 8800

شرکت سیسکو از جمله شرکت‌هایی است که همواره برای شرکت‌های ارائه دهنده خدمات صوتی و تصویری فریمورهایی مختلفی تولید کرده است که با استفاده از آن‌ها نیازی به استفاده از پلتفرم‌های third-party نخواهد بود. با توجه به این موضوع در تلفن سیسکو سری 8800 این امکان جذاب قرار داده شده است. هرچند ساختار این فریمور طراحی شده با فریمور سیستم کنترل تماس سیسکو یکسان نیست، اما شبیه به یکدیگر هستند. باید اشاره کرد که این داده‌ها تنها بر روی ساختار طراحی شده در فریمور این تلفن مولتی پلتفرم تمرکز خواهند داشت.

مدل های تلفن سیسکو سری 8800

  • تلفن کنفرانس 8832 همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • ماژول جانبی تلفن 8800 همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن 8811 همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن 8841 همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن 8845 همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن 8851 همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن 8851 و 8861 KEM همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن 8861 همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن 8865 همراه با فریمور مولتی پلتفرم
  • تلفن کنفرانس 8831 همراه با فریمور مولتی پلتفرم

مزایای تلفن سیسکو سری 8800

1. تلفنی برای پاسخگویی به تمام نیازها

کاربران موبایل، راهنماها، سرپرستان و مدیران به راحتی می‌توانند از تلفن سیسکو سری 8800 استفاده کنند. این مدل از تلفن های سیسکو بهترین گزینه برای استفاده در فضاهای کاری باز، دفاتر و حتی منازل هستند. نکته قابل توجه این است که گوشی های 8800 امکان استفاده از Webex سیسکو و فریمور UCaaS را نیز فراهم می‌کنند.

2. تلفنی پیشرفته با ویژگی‌های نوآورانه

گوشی تلفن سیسکو سری 8800، از قابلیت‌هایی همچون Wi-Fi، بلوتوث برای اتصال آسان‌تر هدست‌ها، ماژول‌های جانبی، کیفیت HD برای ویدئو‌ها، همگام‌سازی با موبایل، شارژ سریع با استفاده از USB و پشتیبانی از انواع تبلت‌ها و تلفن‌های هوشمند برخوردار است.

3. کاربری آسان و قیمت مناسب

کاربری آسان و همچنین امکانات این تلفن باعث می‌شود تا بتوان در بسیاری از هزینه‌ها صرفه جویی کرد. با استفاده از پلتفرم SIP می‌توان هزینه‌های پشتیبانی را در این تلفن کاهش داد.

ویژگی‌های تلفن سیسکو سری 8800

در جدول زیر لیست کاملی از امکانات پشتیبانی شده توسط فریمور این تلفن مولتی پلتفرم قرار داده شده است. در صورتی که در مورد هرکدام از این موارد سوالی دارید، می‌توانید با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

 

ویپ چیست؟

خدمات کامل ارتباطی برای کسب و کار شما

تلفن‌ تحت شبکه یا همان تلفن ویپ (Voip)‌ کوتاه شده عبارت (Voice Over Internet Protocol) بوده که به معنای انتقال صدا روی بستر شبکه است. این سیستم از جدیدترین ابزارها برای تماس از طریق خطوط شبکه‌ بشمار می‌آید. تکنولوژی بکار رفته در ویپ به گونه‌ای است که صدای آنالوگ را به صفر و یک تبدیل می‌کند و به صورت دیجیتال آن‌ها در بستر شبکه منتقل می‌کند. به عبارت دیگر در این سیستم صوت‌ها در ابتدا توسط میکروفن به امواج الکتریکی و پس از آن توسط گوشی تلفن به امواج دیجیتالی تبدیل خواهند شد و در انتها این اطلاعات دیجیتالی به سرور ویپ یا سانترال تحت شبکه ارسال می‌شوند.

دسته بندی تجهیزات ویپ
در سامانه ویپ از تجهیزات بسیاری استفاده می‌شود که به طور کلی به پنج دسته اصلی تقسیم می‌شوند:

گوشی ویپ یا IP Phone

تلفن تحت شبکه کامپیوتر کوچکی به شکل تلفن است که در داخل شبکه‌های کامپیوتری نقش گیرنده و ارسال کننده صدا را بر عهده دارد.

مبدل ویپ یا گیتوی ویپ

گیتوی ویپ یا مدل ویپ در بین سانترال IP و خط تلفن قرار می‌گیرد که وظیفه تبدیل سیگنال دیجیتال به آنالوگ و برعکس آن را بر عهده دارد.

گوشی ویپ مخصوص اتاق کنفرانس

سانترال تحت شبکه است که دستگاهی سخت افزاری یا نرم افزاری بوده که به عنوان یک سرویس دهنده داخل شبکه های کامپیوتر عمل می‌کند.

هدست ویپ یا هدست تلفن

هدست ویپ از دیگر زیر مجموعه‌های تجهیزات ویپ است که برای اتصال به کامپیوتر یا تلفن تحت شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کارت تلفن ویپ یا کارت استریسک

کارت تلفن ویپ یا استریسک کارت مسئولیتی شبیه به گیت وی ویپ دارد و مانند آن سیگنال دیجیتال را به آنالوگ و برعکس آن تبدیل می‌کند.

تجهیزات ویپ GrandStream

گـرنداستریم یک برند شناخته شده است که از محصولات آن می توان به مراکز تلفنی مبتنی بر استریسک، گوشی های تلفن تحت شبکه، انواع گیتوی های ویپ، مبدل گوشی های آنالوگ به شبکه و دوربین های مبتنی بر SIP و تجهیزات ویدئوکنفرانس اشاره کرد.

تجهیزات ویپ Cisco

شرکت سیسکو سیستمز (Cisco Systems) بزرگترین تولیدکنندهٔ تجهیزات شبکه است که مرکز آن در شهر سن‌خوزه، کالیفرنیا در ناحیه معروف به سیلیکان ولی در کالیفرنیا قرار دارد. ما در تکفانت بروزترین  تجهیزات ویپ سیسکو را برای هموطنانمان آماده ارائه کرده ایم.

تجهیزات ویپ را از تکفانت آنلاین بخرید، در محل تحویل بگیرید ...

کالاها و تجهیزات تخصصی با تضمین بهترین قیمت و آسانترین راه خرید

انواع تلفن ویپ
انواع تلفن ویپ را می‌توان به پنج دسته عمده زیر تقسیم بندی نمود:

تلفن ویپ رومیزی

تلفن ویپ رومیزی از کاربردی‌ترین و ساده‌ترین تلفن های ویپ است که از طریق پورت اترنت به سیستم ویپ متصل می‌شود و تمامی نیازهای عمومی کاربران را به خوبی برآورده خواهد کرد.

تلفن ویپ Wireless

تلفن تحت شبکه بی‌سیم از تکنولوژی Wi-Fi‌ استفاده می‌کند و به یک اکسس پوینت یا ایستگاه پایه متصل می‌شود. این مدل از تلفن ویپ از کیفیت صدای بسیار بهتری برخوردار است.

تلفن ویپ USB

تلفن تحت شبکه USB با استفاده از پورت USB به کامپیوتر متصل می‌شود و می‌توان از آن برای استفاده از یک تلفن نرم افزاری (Soft Phone)  نیز بهره‌مند شد.

تلفن ویپ تصویری 

تلفن ویپ تصویری از قابلیت نمایش ویدئو و تصویر برخوردار است و با استفاده از آن امکان برقراری تماس تصویری باکیفیت بالا در هرکجا فراهم خواهد بود.

تلفن ویپ کنفرانس

تلفن کنفرانس در بسیاری از موارد برای ادارات و سازمان‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد و امکان برقراری کنفرانس از راه دور را برای آن‌ها فراهم می‌کند.

 

مزایا تلفن ویپ

عدم نیاز به سیم‌کشی مجدد

با توجه به اینکه این سیستم برای برقراری ارتباط از بستر شبکه استفاده می‌کند، برای بهره‌مندی از آن و همچنین در صورت جابه‌جای محل کاربر نیازی به سیم کشی جدید نیست.

برقراری کنفرانس های صوتی و تصویری

تلفن ویپ امکانی را فراهم می‌کند تا سازمان و شرکت‌ها بتوانند در بستر این سیستم، کنفرانس های تصویری و صوتی خود را به ‌آسانی برقرار کنند.

برقراری تماس بین المللی رایگان

کاربران تلفن ویپ می‌توانند از طریق اینترنت با شخص یا سازمان مورد نظر خود در هر نقطه از جهان به آسانی ارتباط برقرار کنند و باعث کاهش هزینه‌ها شوند.

تماس امن

استفاده از تلفن ویپ امکان برقراری تماس امن را برای کاربران فراهم می‌آورد زیرا در هنگام برقراری تماس شماره طرفین توسط IP پنهان می‌شود.

گزارش‌دهی

با توجه به امکان ضبط ریز مکالمات و ذخیره سازی آن‌ها مانیتورینگ آسان‌تر بوده و می‌توان به آسانی مکالمات را مشاهده کرد.

امکانات ویپ

دریافت پیام صوتی

پیام صوتی (Voicemail) از امکانات مهم سامانه ویپ است که با استفاده از آن در صورت عدم پاسخگویی می‌توان پیام صوتی قرار داد.

ضبط مکالمات

با استفاده از امکانات سامانه ویپ می‌توان تمامی مکالمات انجام شده از این سامانه را ضبط کرد.

ایجاد شماره تلفن های داخلی متعدد

با توجه به قابلیت‌هایی که سامانه ویپ داراست، امکان افزایش تعداد تلفن‌های داخلی فراهم می‌شود.

تبدیل فکس به ایمیل

تبدیل فکس به ایمیل این امکان را برای کاربر فراهم می‌آورد تا بتواند فکس‌های دریافتی را به صورت ایمیل مشاهده کند.

منو صوتی

وجود منو صوتی در سیستم ویپ امکان برقراری ارتباط کاربر با داخلی مورد نظرش را تسهیل می‌کند.

تلفن های نرم افزاری

نرم افزار سافت فون نرم افزاری است که بر روی لپ تاپ و موبایل نصب می‌شود و امکان برقراری ارتباط کاربران خارج از محیط سازمان را با سازمان فراهم می‌کند.

امتیاز بدهید
به اين صفحه امتیاز بدهید