با ما تماس بگیرید: 03136670004

ویدئوکنفرانس

کنفرانس ویدئویی (یا کنفرانس ویدئویی) به معنای برگزاری کنفرانس بین دو یا چند شرکت کننده در سایت های مختلف با استفاده از شبکه های کامپیوتری برای انتقال داده های صوتی و تصویری است. به عنوان مثال، یک سیستم ویدئو کنفرانس نقطه به نقطه (دو نفره) بسیار شبیه به یک تلفن تصویری عمل می کند. در واقع ویدئو کنفرانس یک فناوری آنلاین است که به کاربران در مکان‌های مختلف اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به جابجایی به یک مکان واحد، جلسات رو در رو برگزار کنند. از رایج ترین و عمده ترین انواع سیستم های کنفرانس ویدئویی می توان به حضور از راه دور، یکپارچه، رومیزی، مبتنی بر سرویس و کدک اشاره کرد.

محصولات کنفرانس ویدیویی از جمله دوربین های کنفرانس، راه حل های اتاق، وب کم، هدست، ابزارهای همکاری، و لوازم جانبی در راستای برقراری یک ارتباط با کیفیت و مناسب بسیار حائز اهمیت هستند .

کنفرانس ویدئویی همچنین می تواند به عنوان رسانه ای برای اجرای آموزش مورد استفاده قرار گیرد، و مربی یک کلاس از راه دور را تقریباً از هر کجا تدریس می کند. این را می توان در یک زمینه شرکتی انجام داد، به ویژه برای دریافت دانش مورد نیاز کارگران برای انجام بهتر شغلشان. دنیای آکادمیک همچنین می‌تواند از ویدئو کنفرانس برای ارتباط یک محیط کلاسی سنتی با دانش‌آموزانی که در فاصله قابل توجهی از مدرسه قرار دارند استفاده کند.

آنلاین بخرید، در محل تحویل بگیرید ...

کالاها و تجهیزات تخصصی با تضمین بهترین قیمت و آسانترین راه خرید