با ما تماس بگیرید: 03136670004

نمونه فایل های تنظیمات گرنداستریم

 

نمونه فایل های تنظیمات 

یکی از خصوصیات برجسته و بی نظیر محصولات گرنداستریم قابلیت تنظیم محصولات آن از طریق شبکه یا اصطلاحا امکانات متنوع AutoProvisioning است. بیشترین کاربرد این روش ها را می توان در تنظیم گوشی های این برند دانست. روش های AutoProvisioning در شرکت های سرویس دهنده تلفن ویپ ساز وکارهای بسیار کارآمدی محسوب می شوند. این نوع شرکت ها (که در حال حاضر تعداد آنها به تعداد انگشتان دست هم نمی رسد)، معمولا برای درگیر نکردن مشتریان خود با تنظیمات گوشی های های ویپ متنوع موجود در بازار، یک نوع گوشی را انتخاب کرده و با فعال کردن یکی از این روش ها روی آن، به هنگام خرید سرویس آن گوشی را نیز در اختیار مشتری خود قرار می دهند. به این ترتیب مشترک کافی است گوشی خود را به شبکه اختصاصی آن شرکت یا اینترنت متصل نماید تا بلافاصله تنظیمات ویژه آن کاربر بر روی گوشی اعمال و در سیستم سرویس دهنده رجیستر شود. با این روش در صورت تنوع در سرویس و یا تغییرات احتمالی در سیستم سرویس دهنده، گوشی مشترک به صورت خودکار با تنظیمات جدید به روزرسانی خواهد شد. 

گوشی ها و گیتوی های گرند استریم را می توان به روش های متنوعی نظیر استفاده از فایل های باینری، به کارگیری فایل های XML و یا از روش های مبتنی بر استاندارد TR-069  از راه دور و بدون نیاز به مراجعه مدیر سیستم به محل قرار گیری گوشی، تنظیم و جهت بهره برداری آماده نمود. در مورد سافت فون گرند استریم ویو، این کار حتی ساده تر هم هست. به این صورت که می توان با ارسال یک کد یا تصویر QR به کاربر اطلاعات اکانت مربوطه را در اختیار وی قرار داد. در این روش کاربر کافی کد QR دریافتی را توسط سافت فون گرنداستریم یکبار اسکن کند تا بلافاصله تنظیمات به صورت خودکار در گوشی او بنشیند. 

      برای اطلاعات بیشتر در مورد تنظیم سافت فون می توانید به مقاله " تنظیم خودکار سافت فون گرند استریم ویو از طریق کد QR"  مراجعه کنید.

یکی از ساده ترین و البته ابتدایی ترین این روش ها روش استفاده از فایل های باینری ویژه هر محصول است. این فایل ها توسط ابزار نرم افزاری ویژه ای که گرنداستریم آن را به صورت رایگان منتشر کرده است، قابل تولید هستند. ورودی این نرم افزار چند پارامتر عمومی و یک فایل الگوی تنظیمات است. از آنجایی که الگوی تنظیمات محصولات گرنداستریم با یکدیگر متفاوت بوده و از طرفی به خاطر مشکل بودن تهیه یک الگوی تنظیمات از ابتدای کار، گرند استریم الگوی تنظیمات هر نوع گوشی یا محصول را در کنار آن منتشر می کند. در این قسمت جهت تسهیل کار مدیریت سیستم و صرفه جویی در وقت، فایل فشرده الگوی تنظیمات همه گوشی های گرند استریم را به صورت یکجا و در قالب یک فایل زیپ در اختیار شما قرار گرفته است.

 

 

   برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده از این فایل ها می توانید به مقاله " آموزش تصویری تنظیم خودکار گوشی های گرند استریم با استفاده از فایل های باینری"  مراجعه کنید.

 

آنلاین بخرید، در محل تحویل بگیرید ...

کالاها و تجهیزات تخصصی با تضمین بهترین قیمت و آسانترین راه خرید