ویدئو: معرفی دستگاه GVC3200 گرنداستریم در نمایشگاه ISE 2016

گرنداستریم همانند هر سال در نمایشگاه 2016 ISE کشور هلند شرکت نمود. ویدئوی حاضر توسط بخش فروش این شرکت در محل غرفه این شرکت در نمایشگاه مذکور با محوریت معرفی و نمایش کاربری دستگاه ویدئوکنفرانس GVC3200 تهیه شده است.
ویدئو: معرفی دستگاه GVC3200 گرنداستریم در نمایشگاه ISE 2016

 

 

 

معرفی دستگاه GVC3200 گرنداستریم در نمایشگاه ISE 2016

این ویدئو در غرفه گرنداستریم در نمایشگاه ISE  یا Integrated Systems Europe در سال 2016 تهیه شده است. این نمایشگاه همه ساله در آمستردام هلند برگزار می شود. در این ویدئو یکی از کارکنان بخش خاورمیانه و آفریقای این شرکت به معرفی محصول ویدئوکنفرانس GVC3200 پرداخته و با ایجاد ارتباط تصویری از محل نمایشگاه به دفتر مرکزی در مراکش، نمایشی از کاربری و کیفیت آن را به مخاطبان ارائه می دهد.

در حال حاضر محصولات ویدئوکنفرانس گرنداستریم تنها شامل دو مدل GVC3200 و GVC3202 است که تنها در مواردی جزئی با یکدیگر متفاوتند اما اساس امکانات آنها یکسان است. در صورتی که با این محصول آشنایی ندارید مشاهده این ویدئو را اکیدا به شما توصیه می کنیم.

این ویدئو توسط واحد تحقیق و توسعه گروه تکفانت ترجمه و زیرنویس شده است

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر
سایر مقالات
مزیت‌های استفاده از سامانه ویپ چیست؟

مزیت‌های استفاده از سامانه ویپ چیست؟

در این مقاله با تمامی مزیت‌های استفاده از سامانه ویپ برای شرکت‌های کوچک و بزرگ بیشتر آشنا خواهید شد.
معرفی 7 تلفن ویپ سیسکو در سال 2020

معرفی 7 تلفن ویپ سیسکو در سال 2020

تلفن ویپ سیسکو از محصولات پرکاربردی است که در انواع مدل‌های مختلف تولید می‌شود و در این مقاله ما به هفت مدل از بهترین‌های این محصول اشاره کرده‌ایم.
تفاوت های Voip و سیستم تلفنی آنالوگ

تفاوت های Voip و سیستم تلفنی آنالوگ

سانترال یک دستگاه فیزیکی مرکزی است که از آن جهت مدیریت تماس های سازمان استفاده می شود، زیر ساخت مورد استفاده در سانترال ها کابل مسی می باشد و برای توسعه نیاز است که برای هر مورد جدید کابل کشی انجام شود.