با ما تماس بگیرید: 03136670004
اخبار

 

نسخه جدید گرند استریم ویو منتشر شد

  • 01\11\1394
 
نسخه iOS گرند استریم ویو (Grandstream Wave) ویژه پلتفرم های اپل و نسخه جدید اندرویدی آن با قابلیت های ویدئویی ارتقاء یافته عرضه شد. گرند استریم ویو (Grandstream Wave) سافت فون یا گوشی نرم افزاری تولید کمپانی گرند استریم است که تا پیش از این تنها نسخه اندرویدی آن عرضه شده بود.
 
 
 
 
 

 

 

 

 

نسخه اولیه این نرم افزار در سال 2015 تولید شده بود. در 18 ژانویه 2016 گرند استریم خبر داد که نسخه ای از این نرم افزار را ویژه محصولات اپل نیز تولید نموده است که مانند نسخه اندرویدی آن کاملا رایگان بوده و کاربران iOS  اپل می توانند آن را به راحتی از AppStore اَپل دانلود و روی گوشی، تبلت و یا لپ تاپ خود نصب کنند. گرند استریم از همچنین از نسخه جدید اندرویدی این سافت فون نیز رونمایی کرد.

 

 

در نسخه  اندرویدی اولیه گرند استریم ویو نیز امکان تماس تصویری مهیا نبود. اما گرند استریم خبر داده است که در نسخه جدید آن این نقیصه را برطرف نموده و در حال حاضر این نرم افزار قابلیت پشتیبانی از تماس ویدئویی دو طرفه تحت پروتوکل های SIP و H.264 را نیز دارد. کافی است تنها یک بار این برنامه را روی یک گجت نصب کنید و مطمئن باشید که بعد از آن سراغ سافت فون های دیگر نخواهید رفت. از جمله ویژگی های مهم این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

گرند استریم ویو، کاملا سازگار و بهینه شده جهت استفاده در راهکارهای مبتنی بر گرند استریم است. با این حال  این نرم افزار را می توان در کلیه بسترهای ویپ مبتنی بر استریسک نیز استفاده نمود.

        امکان تنظیم 6 حساب یا داخلی SIP در این نرم افزار وجود دارد

        در نرم افزار ویو  امکان کنفرانس تلفنی تا سقف شش نفر همزمان امکان پذیر است

        این نرم افزار دارای صفحه شماره گیری سریع و نمایشگر مجازی  BLF است

        قابلیت کار با توابع بلوتوث بر روی پلتفرم های اندروید و iOS

        مجهز به دفترچه تلفن داخلی، ثبت تاریخچه تماس ها، تنظیم زنگ ویژه هر تماس 

        مجهز به دفترچه تلفن داخلی، ثبت تاریخچه تماس ها، تنظیم زنگ ویژه هر تماس

        امکان تماس از طریق سیم کارت موبایل بوسیله صفحه کلید برنامه (بدون خروج از اینترفیس برنامه) 

        امکان ارسال پیام کوتام داخلی

        امکان تنظیم غیر دستی سافت فون از طریق کد QR و به صورت اتوماتیک          

        همچنین پوسته و تِم این نرم افزار قابل سفارشی سازی و انتخاب است. 

 

شما می توانید نسخه های جدید این نرم افزار را از قسمت دانلود سافت فون منوی پشتیبانی سایت و یا لینک های زیر دانلود و نصب کنید.

 

   

 

 


 


نظرات کاربران
ارسال نظر