با ما تماس بگیرید: 03136670004
اخبار

 

آرشیو کامل نشریه بین المللی "اینترنت تلفنی" بر روی سایت گروه تکفانت قرار گرفت

  • 08\01\1395
 
محتوای فنی و توصیفی نشریه INTERNET TELEPHONY مرجع بسیار مفید و ارزشمندی برای تکنسین های ویپ به شمار می آید. از این رو جهت دسترسی آسان علاقمندان و فعالان حوزه ویپ آرشیو کامل کلیه نسخه های چاپ شده این نشریه تا پایان سال 2015 بر روی وب سایت گروه تکفانت قرار گرفته و شماره های بعدی آن نیز به زودی به این مجموعه اضافه خواهد شد.
 
 
 
 
 

 

نشریه بین المللی INTERNET TELEPHONY یکی از نشریات معتبر و شاخص در حوزه ویپ و ارتباطات یکپارچه به شمار می رود. جالب است بدانید مدیر مسئول این نشریه یک ایرانی به نام Rich Tehrani است. اوکه فارغ التحصیل دانشگاه Connecticut آمریکاست فعالیت خود در زمینه ویپ و تلفن اینترنتی را از سال 1972 با تاسیس کمپانی Technology Marketing Corporation (TMC) آغاز کرده است

 

   

 

این نشریه از سال  1998 تاکنون در آمریکا به چاپ می رسد و اساسا بر  مباحث ویپ و موضوعات مرتبط با آن متمرکز است. این نشریه سعی دارد با استفاده از امکانات سخت افزاری، لابرتوآرها و بهره گیری از کارشناسان بی طرف به ارزیابی محصولات موجود در عرصه تلفن اینترنتی و تحت شبکه پرداخته و تولیدات با کیفیت و آخرین دستاوردهای این حوزه  را به مخاطبان خود معرفی نماید. محتوای فنی و توصیفی نشریه INTERNET TELEPHONY مرجع بسیار مفید و ارزشمندی برای تکنسین های ویپ به شمار می آید. از این رو  جهت دسترسی آسان علاقمندان و فعالان حوزه ویپ آرشیو کامل کلیه نسخه های چاپ شده این نشریه تا پایان سال 2015 بر روی وب سایت گروه تکفانت قرار گرفته و شماره های بعدی آن نیز به زودی به این مجموعه اضافه خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با این نشریه نیز می توانید به پایگاه اینترنتی این نشریه به آدرس www.itma.com مراجعه کنید.

 


 


نظرات کاربران
ارسال نظر