ویدئو: نحوه استفاده از بلوتوث گوشی های تلفن گرنداستریم

گوشی های گرنداستریم در برخی از مدل ها دارای قابلیت بلوتوث هستند. این قابلیت کاربردهای بسیار مفید و جالبی دارند که تاکنون درست معرفی نشده اند. با استفاده از قابلیت شما می توانید گوشی های گرنداستریم را به گوشی موبایل و یا هر گوشی بلوتوث دار دیگری وصل کنید. این اتصال برای جابجایی تماس ها بین دو گوشی و یا هماهنگ سازی دفترچه تلفن گوشی گرنداستریم با موبایل شما و ... کاربرد دارد
ویدئو: نحوه استفاده از بلوتوث گوشی های تلفن گرنداستریم

 

 

آموزش نحوه استفاده از قابلیت بلوتوث گوشی های تلفن گرنداستریم

گوشی های گرنداستریم در برخی از مدل ها دارای قابلیت بلوتوث هستند. این قابلیت کاربردهای بسیار مفید و جالبی دارند که تاکنون درست معرفی نشده اند. فن آوری بلوتوث یک روش ارتباط بی سیم است بین دو دستگاه است که برخلاف ارتباطات بی سیم وای فای و یا مایکروویو بُرد آن بسیار محدود و در حدود 10 متراست. گرچه استاندارد این فن آوری روز به روز در حال تغییر و بهینه سازی برای افزایش بُرد موثر است. با استفاده از این قابلیت شما می توانید گوشی های گرنداستریم را به گوشی موبایل و یا هر گوشی بلوتوث دار دیگری وصل کنید. این اتصال برای جابجایی تماس ها بین دو گوشی و یا هماهنگ سازی دفترچه تلفن گوشی گرنداستریم با موبایل شما و ... کاربرد دارد.

با قابلیت بلوتوث گوشی های گرنداستریم شما می توانید به محض رسیدن به محل کارتان کلیه تماس هایتان از قبیل تماس های برقرار شده با خط موبایل و یا تماس های برقرار شده با شماره داخلی خود در محل کارتان را یکجا و از طریق گوشی گرنداستریم روی میز خود پاسخ دهید. به همین ترتیب با استفاده از بلوتوث گوشی شما می توانید تماس هایی که با گوشی رومیزی شما برقرار می شوند را از طریق گوشی موبایل خود جواب دهید. در کاربردی دیگر شما با این روش می توانید برای راحتی بیشترشماره ها را با استفاده از صفحه کلید گوشی رومیزی شماره گیری کنید و به محض برقراری تماس، مکالمه هایتان را با استفاده از گوشی موبایل خود ادامه دهید.

معمولا کاربران مایلند فهرست مخاطبین خود را در گوشی موبایل خود ذخیره کنند تا همیشه در دسترس آنها باشد و رغبتی برای صرف وقت و ذخیره مجدد تک تک مخاطبین در گوشی های سازمانی خود ندارند. یکی از مهمترین کاربردهای بلوتوث در گوشی های گرنداستریم می تواند یکسان سازی دفترچه تلفن گوشی موبایل با دفترچه تلفن گوشی گرنداستریم باشد.

از بلوتوث گوشی های گرنداستریم برای کاربردهای دیگری نظیر اتصال با هِدست های بلوتوث و یا انتقال فایل نیز می توان استفاده کرد. در این ویدئو شما با نحوه استفاده از بلوتوث برای جابجایی تماس ها و یکسان سازی دفترچه تلفن گوشی های گرنداستریم با دفترچه تلفن موبایل در گوشی های مدل GXP2140 و GXP2160 آشنا خواهید شد.

این ویدئو توسط واحد تحقیق و توسعه گروه تکفانت ترجمه و زیرنویس شده است

 

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر
سایر مقالات
امکانات و ویژگی‌های تلفن سیسکو سری 6800

امکانات و ویژگی‌های تلفن سیسکو سری 6800

در این مقاله به بررسی دقیق تمامی امکانات و ویژگی های تلفن سیسکو سری 6800 پرداخته شده تا بتوان با توجه به نیاز و نوع کاربری خود اقدام به خرید این دستگاه کرد.
نقد و بررسی تلفن سیسکو Cisco 8865 IP Phone

نقد و بررسی تلفن سیسکو Cisco 8865 IP Phone

Cisco IP Phone 8865 کامل‌ترین تلفن تصویری سیسکو است که امکانات منحصر به فرد این گوشی شما را شگفت زده خواهد کرد پس با نقد و بررسی بهترین گوشی حال حاضر سیسکو با ما همراه باشید.
هر آنچه که درباره سیستم ویدئو کنفرانس باید بدانید

هر آنچه که درباره سیستم ویدئو کنفرانس باید بدانید

هر آنچه درباره سیستم ویدئو کنفرانس لازم است بدانید، از انواع آن، موارد استفاده، تجهیزات مورد نیاز و… را در این مقاله بخوانید.