امکانات جدید فریمور 1.0.13.14 مراکز تلفن گرنداستریم

آخرین و جدیدترین نسخه مراکز تلفن گرنداستریم به شماره 1.0.13.14 در ماه فوریه 2017 (29 بهمن 1395)، توسط شرکت تولید کننده این محصولات منتشر شد. شما می توانید فایل فریمور جدید را از طریق همین وب سایت دانلود و مراکز تلفن خود ر ا به روزرسانی کنید. نسخه جدید امکانات کارآمدی را به دستگاه شما اضافه کرده و همچنین برخی از اشکالات نسخه های قبلی را مرتفع می کند. بنابراین به روز رسانی مرکز یا مراکز تلفن گرنداستریمی که در اختیار دارید را حتما در الویت قرار داده تا بتوانید از تسهیلات جدید آن استفاده کنید.
امکانات جدید فریمور 1.0.13.14 مراکز تلفن گرنداستریم

 

 

نسخه پیشین فریمور مراکز تلفن این کمپانی نسخه 1.0.12.19 بود که تغیییرات بسیار مفیدی را در عملکرد این نوع تجهیزات ایجاد نمود. که از جمله مفیدترین آنها می توان به اضافه شده امکان تعریف نامحدود failover trunk برای تماس های خروجی اشاره کرد. اکنون کمپانی گرنداستریم به فاصله سه ماه از انتشار نسخه 1.0.12.19 ،  نسخه جدیدتری را به شماره 1.0.13.14 در فوریه 2017 منتشر کرد.

از مهمترین امکانات جدیدی که به این نسخه اضافه شده اند،  می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  امکان تعریف لیست سیاه/سفید در تنظیمات IVR سیستم

این قابلیت در مواردی نظیر محدود کردن دسترسی تماس گیرندگان خارجی به داخلی هایی مثل شماره داخلی مدیران و یا شماره های داخلی تنظیم شده بر روی دوربین های مدار بسته می تواند کاربرد داشته باشد.

 

  •  امکان تعریف لیست سیاه/سفید در تنظیمات تماس های خروجی کاربران

با این قابلیت می توان شماره های داخلی خاص، دسترسی به کد تلفن کشورهای خاص و یا الگوهای تماس (Dial Pattern) خاصی را حدود نموده و اجازه شماره گیری را از گروه خاصی سلب نمود

 

 

  •  امکان آپلود هر نوع موزیک انتظار دلخواه و همچنین دانلود موزیک های انتظار حاضر در سیستم

 

 

  • امکان دانلود کلیه اعلان های صوتی موجود در سیستم

 

 

  • قابلیت جدید Seamless Transfer

با وجود این قابلیت کلیه کاربرانی که در یک لیست مجاز برای این نوع انتقال جای داشته باشند، می توانند تماس های ورودی را انتقال دهند و یا PickUP کرده و پاسخ دهند

 

  • امکان مشاهده گزارشات ارسال ایمیل های سیستم

با این قابلیت می توان از ارسال موفق یا ناموفق ایمیل هایی که سیستم ارسال کرده است، مطلع شد.

 

برای اطلاع از جزئیات بیشتر و آشنایی با نحوه به روزرسانی مراکز تلفن گرنداستریم می توانید به مقالات آموزشی مرتبط در همین وب سایت مراجعه فرمائید.

 

کاربرگرامی لطفا از طریق فرم نظر سنجی ذیل همین صفحه ما را از نظرات خود مطلع فرمائید. اطلاع از بازخورد مطالب ما را در جهت بهبود و تداوم اطلاع رسانی به شما عزیزان یاری خواهد کرد.

 

مطالب مرتبط

نکاتی در خصوص ارتقاء فریمور مراکز تلفن گرنداستریم

آموزش ارتقاء فریمور مراکز تلفن گرنداستریم

 

 

محصولات مرتبط

مراکز تلفن گرنداستریم


نظرات کاربران
ارسال نظر
سایر مقالات
مزیت‌های استفاده از سامانه ویپ چیست؟

مزیت‌های استفاده از سامانه ویپ چیست؟

در این مقاله با تمامی مزیت‌های استفاده از سامانه ویپ برای شرکت‌های کوچک و بزرگ بیشتر آشنا خواهید شد.
معرفی 7 تلفن ویپ سیسکو در سال 2020

معرفی 7 تلفن ویپ سیسکو در سال 2020

تلفن ویپ سیسکو از محصولات پرکاربردی است که در انواع مدل‌های مختلف تولید می‌شود و در این مقاله ما به هفت مدل از بهترین‌های این محصول اشاره کرده‌ایم.
تفاوت های Voip و سیستم تلفنی آنالوگ

تفاوت های Voip و سیستم تلفنی آنالوگ

سانترال یک دستگاه فیزیکی مرکزی است که از آن جهت مدیریت تماس های سازمان استفاده می شود، زیر ساخت مورد استفاده در سانترال ها کابل مسی می باشد و برای توسعه نیاز است که برای هر مورد جدید کابل کشی انجام شود.