امکانات جدید فریمور 1.0.13.14 مراکز تلفن گرنداستریم

آخرین و جدیدترین نسخه مراکز تلفن گرنداستریم به شماره 1.0.13.14 در ماه فوریه 2017 (29 بهمن 1395)، توسط شرکت تولید کننده این محصولات منتشر شد. شما می توانید فایل فریمور جدید را از طریق همین وب سایت دانلود و مراکز تلفن خود ر ا به روزرسانی کنید. نسخه جدید امکانات کارآمدی را به دستگاه شما اضافه کرده و همچنین برخی از اشکالات نسخه های قبلی را مرتفع می کند. بنابراین به روز رسانی مرکز یا مراکز تلفن گرنداستریمی که در اختیار دارید را حتما در الویت قرار داده تا بتوانید از تسهیلات جدید آن استفاده کنید.
امکانات جدید فریمور 1.0.13.14 مراکز تلفن گرنداستریم

 

 

نسخه پیشین فریمور مراکز تلفن این کمپانی نسخه 1.0.12.19 بود که تغیییرات بسیار مفیدی را در عملکرد این نوع تجهیزات ایجاد نمود. که از جمله مفیدترین آنها می توان به اضافه شده امکان تعریف نامحدود failover trunk برای تماس های خروجی اشاره کرد. اکنون کمپانی گرنداستریم به فاصله سه ماه از انتشار نسخه 1.0.12.19 ،  نسخه جدیدتری را به شماره 1.0.13.14 در فوریه 2017 منتشر کرد.

از مهمترین امکانات جدیدی که به این نسخه اضافه شده اند،  می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  امکان تعریف لیست سیاه/سفید در تنظیمات IVR سیستم

این قابلیت در مواردی نظیر محدود کردن دسترسی تماس گیرندگان خارجی به داخلی هایی مثل شماره داخلی مدیران و یا شماره های داخلی تنظیم شده بر روی دوربین های مدار بسته می تواند کاربرد داشته باشد.

 

  •  امکان تعریف لیست سیاه/سفید در تنظیمات تماس های خروجی کاربران

با این قابلیت می توان شماره های داخلی خاص، دسترسی به کد تلفن کشورهای خاص و یا الگوهای تماس (Dial Pattern) خاصی را حدود نموده و اجازه شماره گیری را از گروه خاصی سلب نمود

 

 

  •  امکان آپلود هر نوع موزیک انتظار دلخواه و همچنین دانلود موزیک های انتظار حاضر در سیستم

 

 

  • امکان دانلود کلیه اعلان های صوتی موجود در سیستم

 

 

  • قابلیت جدید Seamless Transfer

با وجود این قابلیت کلیه کاربرانی که در یک لیست مجاز برای این نوع انتقال جای داشته باشند، می توانند تماس های ورودی را انتقال دهند و یا PickUP کرده و پاسخ دهند

 

  • امکان مشاهده گزارشات ارسال ایمیل های سیستم

با این قابلیت می توان از ارسال موفق یا ناموفق ایمیل هایی که سیستم ارسال کرده است، مطلع شد.

 

برای اطلاع از جزئیات بیشتر و آشنایی با نحوه به روزرسانی مراکز تلفن گرنداستریم می توانید به مقالات آموزشی مرتبط در همین وب سایت مراجعه فرمائید.

 

کاربرگرامی لطفا از طریق فرم نظر سنجی ذیل همین صفحه ما را از نظرات خود مطلع فرمائید. اطلاع از بازخورد مطالب ما را در جهت بهبود و تداوم اطلاع رسانی به شما عزیزان یاری خواهد کرد.

 

مطالب مرتبط

نکاتی در خصوص ارتقاء فریمور مراکز تلفن گرنداستریم

آموزش ارتقاء فریمور مراکز تلفن گرنداستریم

 

 

محصولات مرتبط

مراکز تلفن گرنداستریم


نظرات کاربران
ارسال نظر
سایر مقالات
امکانات و ویژگی‌های تلفن سیسکو سری 6800

امکانات و ویژگی‌های تلفن سیسکو سری 6800

در این مقاله به بررسی دقیق تمامی امکانات و ویژگی های تلفن سیسکو سری 6800 پرداخته شده تا بتوان با توجه به نیاز و نوع کاربری خود اقدام به خرید این دستگاه کرد.
نقد و بررسی تلفن سیسکو Cisco 8865 IP Phone

نقد و بررسی تلفن سیسکو Cisco 8865 IP Phone

Cisco IP Phone 8865 کامل‌ترین تلفن تصویری سیسکو است که امکانات منحصر به فرد این گوشی شما را شگفت زده خواهد کرد پس با نقد و بررسی بهترین گوشی حال حاضر سیسکو با ما همراه باشید.
هر آنچه که درباره سیستم ویدئو کنفرانس باید بدانید

هر آنچه که درباره سیستم ویدئو کنفرانس باید بدانید

هر آنچه درباره سیستم ویدئو کنفرانس لازم است بدانید، از انواع آن، موارد استفاده، تجهیزات مورد نیاز و… را در این مقاله بخوانید.