با ما تماس بگیرید: 03136670004
اخبار

 

گرندستریم در نمایشگاه CeBIT 2016 آلمان حضور دارد

  • 25\12\1394
 
نمایشگاه CeBIT هر ساله با حضور تولیدکنندگان و خدمات دهندگان مطرح حوزه فن آوری اطلاعات در کشور آلمان برگزار می شود. نمایشگاه امسال CeBIT موضوعاتی نظیر کسب و کارها و اجتماعات دیجیتالی، دیجیتالی کردن دستگاه های آنالوگ، محصولات مرتبط با منابع تغذیه خورشیدی، کاربردهای دستگاه های ارتباطات دیجیتال در حوزه بهداشت و سلامت و بیمارستانها، اینترنت اشیاء و وسایل نقلیه را پوشش می دهد.
 
 
 
 
 

 

در حال حاضر کمپانی گرنداستریم به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر راهکارهای  ویپ و نظارت تصویری در نمایشگاه بزرگ 2016  CeBIT حضور داشته و صاحب دو غرفه است. گرنداستریم در این نمایشگاه آخرین ابداعات و نوآوری های خود در حوزه محصولات تلفنی و نظارت تصویری را در معرض دید عموم قرار داده است.

آدرس غرفه های گرنداستریم در نمایشگاه  CeBIT 2016:

سالن 13، غرفه های شماره C57 و C65

اطلاعات ثبت شده گرنداستریم در وب سایت نمایشگاه

 

نمایشگاه CeBIT هر ساله با حضور تولیدکنندگان و خدمات دهندگان مطرح حوزه فن آوری اطلاعات برگزار می شود. نمایشگاه امسال CeBIT موضوعاتی نظیر کسب و کارها و اجتماعات دیجیتالی، دیجیتالی کردن دستگاه های آنالوگ، محصولات مرتبط با منابع تغذیه خورشیدی، کاربردهای دستگاه های ارتباطات دیجیتال در حوزه بهداشت و سلامت و بیمارستانها، اینترنت اشیاء و وسایل نقلیه پوشش می دهد.

گشت و گذاری در فضای نمایشگاه CeBIT 2016

 

در حاشیه این نمایشگاه کنفرانس ها و همایش های متنوع و بسیار مفیدی با حضور افراد برجسته و فعال حوزه فن آوری اطلاعات برپا می شود که حضور در آنها ممکن است مسیر فعالیت های آتی شما را به کلی تغییر دهد.

استیو وُزنیاک  (Steve Wozniak) یکی از بنیان گذاران و همراهان استیو جابز در یکی از کنفرانس های عمومی این نمایشگاه  حضور داشته است که ویدئوی مصاحبه کامل آن را از لینک زیر می توانید دانلود کنید:

فهرست کامل سخنرانان حاشیه نمایشگاه را می توانید در صفحه زیر مشاهده کنید

 

نمایشگاه CeBIT 2016 از روز دوشنبه 14 مارچ 2016 ( 24 اسفند 1394) در شهر هانوفر آلمان در حال برگزاری است و تا جمعه 18 مارچ (28 اسفند ماه) نیز ادامه خواهد داشت.

 

اطلاعات بیشتر

وب سایت نمایشگاه:          http://www.cebit.de    

صفحه CeBIT در یوتیوب :    https://www.youtube.com/user/cebitchannel

اخبار زنده این نمایشگاه ، ویدئو، پادکست های صوتی و عکس های آن را از این طریق مشاهده کنید

 

 

تصاویری از نمایشگاه CeBIT 2016 


 


نظرات کاربران
ارسال نظر